Saturday

Program 2019. The 2020 program will be online in June.

Grote Ring, Saturday

10.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

11.00 H: Horses: Levend Landgoed NOVA

11.30 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

12.00 H: Old-timer: Keep Them Rolling

12.30 H: Horses: Welsh Pony

13.00 H: Dogs: Levende Agility

13.30 H: Horses: New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve

14.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

14.30 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

14.45 H: Machines: Demonstratie nieuwe trekker

15.00 H: Horses: Welsh Pony

15.30 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

16.00 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers

16.30 H: Horses: Grote paardenparade, rassendefilé

17.00 H: Old-timer: Keep Them Rolling

17.30 H: Old-timer: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder

18.00 H: Horses: Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland

18.30 H: Music: Feel The Beat

19.00 H: Music: Feel The Beat

19.30 H: Music: Feel The Beat

20.00 H: Music: Feel The Beat

20.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

Midden Ring, Saturday

10.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society, kinderdemonstratie

10.30 H: Dogs: Indian dog

11.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

11.30 H: Dogs: Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife

12.00 H: Dogs: Doggydance door Grietje Wagenaar

12.30 H: Horses: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

13.00 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen

14.00 H: Sheep: Parade met zeer verschillende schapenrassen

14.30 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen

15.00 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

16.00 H: Dogs: Rassenparade honden

16.30 H: Dogs: Oger Sardogs

17.00 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

18.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

18.30 H: Dogs: Hulphond

19.00 H: Horses: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

19.30 H: Dogs: Pakwerk

20.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

Dogs: Hondenring, Saturday

10.00 H: Canitrail

10.30 H: Obedience

11.00 H: Oger Sardogs

11.30 H: Labrador kringgroep

12.00 H: Indian dog

12.30 H: Massage

13.00 H: Fairydogs survival

13.30 H: Fairydogs survival

14.00 H: Doggydance door Grietje Wagenaar

14.30 H: Pakwerk

15.00 H: Para agility

15.30 H: Agility

16.30 H: Obedience

17.00 H: Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife

17.30 H: Balans met je hond

18.00 H: Labrador kringgroep minishow

18.30 H: Labrador kringgroep minishow

19.00 H: Doggydance door Grietje Wagenaar

19.30 H: Indian dog

20.00 H: Agility

20.30 H: Canitrail

Music: Muziekpodium, Saturday

11.00 H: Na Leanai

12.00 H: Shamrock

13.30 H: Na Leanai

15.00 H: Shamrock

16.00 H: Na Leanai

17.00 H: Shamrock

20.00 H: Na Leanai

21.30 H: Shamrock

Cooking demonstration: Tolkamp Kooktheater, Saturday

11.00 H: Miele Dialog Oven

12.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

13.00 H: Vacumeren + sous-vide

14.00 H: Kidsworkshop

15.00 H: Miele Dialog Oven

16.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

17.00 H: Vacumeren + sous-vide

18.00 H: Miele Dialog Oven

19.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

20.00 H: Cooking with beer: Koken met bier

S(heep) Factor Show, , Saturday

12.00 H: S(heep) Factor Show

14.30 H: Sheepshearing

16.00 H: S(heep) Factor Show

17.00 H: Sheepshearing