Saturday

the program can be changed

Midden Ring, Saturday

10.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society
10.30 H: Birds of prey: Roofvogels en Uilen
11.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve
11.30 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek
12.00 H: Dogs: Hulphond
12.30 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve
13.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society
14.00 H: Sheep: Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 H: Horses: Het Groninger paard
15.00 H: Horses: Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland
15.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society
16.00 H: Dogs: Rassenparade honden
16.30 H: Horses: Grote paardenparade, rassendefilé
17.00 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek
17.30 H: Oldtimers: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
18.00 H: Horses: Fjordenstamboek
18.30 H: Tractors: Parade van tractoren
19.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 H: Birds of prey: Roofvogels en Uilen
20.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

Dogs: Hondenring, Saturday

11.00-11.30 Labradorvrienden
11.30-12.00 American Indian Dogs
12.00-12.30 Cargo Screeners (demo)
12.30-13.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
13.00-13.30 RASSENPARADE
13.30-14.00 (para) Agility
14.00-14.30 Agility (workshop)
14.30-15.00 Cargo Screeners (demo)
15.00-15.30 Cargo Screeners (workshop)
15.30-16.00 Frisbee(demo)
16.30-17.00 Combisport (demo)
17.00-17.30 Combisport (Workshop)
17.30-18.00 Labradorvrienden
18.00-18.30 American Indian Dogs
18.30-19.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
19.00-19.30 Frisbee (demo)
19.30-20.00 Frisbee (workshop)

Music: Muziekpodium, Saturday

10.00 H: Pete Morton
11.00 H: Joint String band
12.00 H: Anouk Holst
12.45 H: The Epstein
14.00 H: Pete Morton
15.00 H: Ben Heaney
15.30 H: Joint String band
16.30 H: Anouk Holst
17.00 H: The Epstein
18.30 H: Pete Morton
19.30.H: Ben Heaney
20.15 H: Joint String band
21.30 H: The Epstein

Cooking demonstration: Tolkamp Kooktheater, Saturday

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij, tussengerechtje
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Reis door de boerderij, hoofdgerechtje
18.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
19.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
20.00 uur Reis door de boerderij, nagerechtje

S(heep) Factor Show, , Saturday

12.00 H: S(heep) Factor Show
16.00 H: S(heep) Factor Show