Saturday

Program 2024.
the program can be changed

Midden Ring, Saturday

10.00 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek
10.30 H: Horses: Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland
11.00 H: Birds of prey: Roofvogels en Uilen
11.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society
12.00 H: Sheep: Parade met zeer verschillende schapenrassen
12.30 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve
13.00 H: Birds of prey: Roofvogels en Uilen
13.30 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers
14.00 H: Tractor: Presentatie Lanz Buldog tractoren
14.30 H: Horses: KVTH, Levend Landgoed Nova
15.00 H: Birds of prey: Roofvogels en uilen
15.30 H: Horses: Nederlands Stamboek voor Tinkers
16.00 H: Dogs: Rassenparade honden
16.30 H: Horses: Paardenrassen defilé
17.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society
17.30 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek
18.00 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers
18.30 H: Oldtimers: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
19.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 H: Tractor: Parade van McCormic tractoren
20.00 H: Tractor: Presentatie Fjordenpaard
20.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

Dogs: Hondenring, Saturday

10:00 Midsummer dogdance festival
10:30 Midsummer dogdance festival
11:00 Dogfrisbee
11:30 Indian Dogs
12:00 Dogmind Massage
12:30 Jabolkeshut Labradors ( Jachttraining)
13:00 Dogsports Hoopers
13:30 Cargo Screeners
14:00 Guidedog (blinde geleide honden)
14:30 Midsummer dogdance festival
15:00 Midsummer dogdance festival
15:30 Indian Dogs
16:00 rassenparade honden middenring
16:30 Reddingshonden RWO
17:00 Hondenmassage Miranda Geerts
17:30 Dogsports Agility / para-agility
18:00 Dogsports Agility (Workshop)
18:30 Cargo Screeners (Workshop)
19:00 Midsummer dogdance festival
19:30 Midsummer dogdance festival
20:00 Reddingshonden RWO

Music: Muziekpodium, Saturday

10.00 H: Dinxper FM
11.00 H: Up-Stairs
12.00 H: Up-Stairs
13.00 H: Up-Stairs
14.00 H: What the Hek
15.00 H: Doetinpop
16.00 H: What the Hek
17.00 H: Doetinpop
18.00 H: Upstairs
19.00 H: Doetinpop
20.00 H: What the Hek
Dinxper FM broadcast between performances

S(heep) Factor Show, Saturday

12.00 H: S(heep) Factor Show
16.00 H: S(heep) Factor Show

Tolkamp kooktheater, Saturday

demonstrations and workshops

Trial, Saturday

10.30 H
12.00 H
13.30 H
14.30 H