Friday

Program 2019. The 2020 program will be online in June.

Grote Ring, Friday

11.00 H: Old-timer: Keep Them Rolling

11.30 H: Horses: Levend Landgoed NOVA

12.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

13.00 H: Dogs: Levende Agility

13.30 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

14.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

14.30 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

15.00 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers

15.30 H: Horses: Welsh Pony

16.00 H: Horses: New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve

16.30 H: Horses: Grote paardenparade, rassendefilé

17.00 H: Old-timer: Keep Them Rolling

18.00 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

18.30 H: Horses: Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland

19.00 H: Old-timer: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder

19.30 H: Machines: Demonstratie nieuwe trekker

20.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

Midden Ring, Friday

10.00 H: Dogs: Indian dog

10.30 H: Dogs: Doggydance Grietje Wagenaar

11.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

11.30 H: Dogs: Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife

12.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

12.30 H: Horses: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

13.00 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen

14.00 H: Sheep: Parade met zeer verschillende schapenrassen

14.30 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen Birds of prey:

15.00 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

16.00 H: Dogs: Rassenparade honden

17.00 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

18.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

18.30 H: Dogs: Hulphond

19.00 H: Dogs: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

19.30 H: Dogs: Pakwerk

20.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

Dogs: Hondenring, Friday

10.00 H: Canitrail

10.30 H: Obedience

11.00 H: Hulphond

11.30 H: Labrador

12.00 H: Indian dog

12.30 H: Massage

13.00 H: Fairydogs survival

13.30 H: Fairydogs survival

14.00 H: Doggydance: Grietje Wagenaar

14.30 H: Pakwerk

15.00 H: Para agility

15.30 H: Agility

16.30 H: Obedience

17.00 H: Ivoorspeurhond: Chengeta Wildlife

17.30 H: Balans met je hond

18.00 H: Labrador kringgroep minishow

18.30 H: Labrador kringgroep minishow

19.00 H: Doggydance: Grietje Wagenaar

19.30 H: Indian dog

20.00 H: Agility

Music: Muziekpodium, Friday

11.30 H: Shamrock

12.30 H: Na Leanai

14.00 H: official opening Farm & Country Fair

16.00 H: Shamrock

17.00 H: Na Leanai

18.30 H: Onwies

19.30 H: Shamrock

20.30 H: Na Leanai

21.15 H: Onwies

Cooking demonstration: Tolkamp Kooktheater, Friday

11.00 H: Introductie Miele Dialog Oven

12.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

13.00 H: Vacumeren + sous-vide

14.00 H: Zwigjesvlees

15.00 H: Miele Dialog Oven

16.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

17.00 H: Vacumeren + sous-vide

18.00 H: Introductie Miele Dialog Oven

19.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

20.00 H: Cooking with beer: Koken met bier

S(heep) Factor Show, Friday

12.00 H: S(heep) Factor Show

14.00 H: Sheepshearing

16.00 H: S(heep) Factor Show

17.00 H: Sheepshearing