Sunday

Program 2019. The 2020 program will be online in June.

Grote Ring, Sunday

10.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

10.30 H: Horses: KVTH, Trekpaarden en Haflingers

11.00 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

11.30 H: Old-timer: Keep Them Rolling

12.00 H: Horses: Levend Landgoed NOVA

12.30 H: Dogs: Levende Agility

13.00 H: Machines: Demonstratie nieuwe trekker

13.30 H: Horses: Welsh Pony

14.00 H: Horses: Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland

14.30 H: Horses: New Forest van de Bonte Shetlanderhoeve

15.00 H: Horses: Dartmoor Pony Stamboek

15.30 H: Old-timer: Keep Them Rolling

16.00 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society

16.30 H: Horses: Grote paardenparade, rassendefilé

17.00 H: Old-timer: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder

17.30 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

Midden Ring, Sunday

10.00 H: Dogs: Indian dog

10.30 H: Horses: Nederlandse Shire Horse Society, kinderdemonstratie

11.00 H: Dogs: Hulphond

11.30 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen

12.00 H: Horses: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

12.30 H: Dogs: Pakwerk

13.00 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

13.15 H: Birds of prey: Educatie over roofvogels door Valkerij Rijssen

14.00 H: Sheep: Parade met zeer verschillende schapenrassen

14.30 H: Dogs: Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife

15.00 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

15.45 H: Horses: De Bonte Shetlanderhoeve

16.00 H: Dogs: Rassenparade honden

16.30 H: Reptiles: Uitleg over reptielen zoals slangen en krokodillen

17.15 H: Dogs: Doggydance door Grietje Wagenaar

17.30 H: Horses: KUMUFIT door Landgoed Hulzvoort

Dogs: Hondenring, Sunday

10.00 H: Canitrail

10.30 H: Obedience

11.00 H: PRWO reddingshonden

11.30 H: Labrador kringgroep

12.00 H: Indian dog

12.30 H: Massage

13.00 H: Fairydogs survival

13.30 H: Fairydogs survival

14.00 H: Doggydance door Grietje Wagenaar

14.30 H: Pakwerk

15.00 H: Para agility

15.30 H: Agility

16.30 H: Obedience

17.00 H: Ivoorspeurhond door Chengeta Wildlife

17.30 H: Balans met je hond

Music: Muziekpodium, Sunday

11.00 H: Na Leanai

12.00 H: Shamrock

13.00 H: Yara Beeks

13.30 H: Na Leanai

14.30 H: Shamrock

15.30 H: Na Leanai

17.00 H: Shamrock

Cooking demonstration: Tolkamp Kooktheater, Sunday

11.00 H: Miele Dialog Oven

12.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

13.00 H: Vacumeren + sous-vide koken

14.00 H: Miele Dialog Oven

15.00 H: Steam oven: Bakken met stoom. zoveel lekkerder

16.00 H: Miele Dialog Oven

17.00 H: Cooking with beer: Koken met bier

S(heep) Factor Show, Sunday

12.00 H: S(heep) Factor Show

14.30 H: Sheepshearing

16.00 H: S(heep) Factor Show

17.00 H: Sheepshearing